Week 2 van de NGF competitie 2017.

Afgelopen week hebben drie van de elf teams van de Domburgsche Golfclub gastvrouw dan wel gastheer mogen spelen en hebben dus eigenlijk niet gespeeld.
Daardoor zijn de posities van hun teams in de respectievelijke Poules iets verslechterd of hooguit gelijk gebleven. Daar konden deze teams (Dames 2 senioren – 27 holes (captain Kathinka Vrijen), Heren 1 – 27 holes (captain Toon de Ruiter) en Heren 3 senioren (captain Jan Vrijen) uiteraard niets aan doen maar het niets doen zat ze toch niet lekker. Ter compensatie is het team van Jan Vrijen nog maar wat gaan trainen in Hardelot. We zullen de komende weken zien of dat iets heeft opgeleverd.
Vanaf nu mogen ze alle drie alle komende wedstrijden weer meedoen en we zullen U volledig op de hoogte houden van hun vorderingen.

Van de overige teams die de afgelopen week wel hebben mogen spelen hebben er twee gewonnen, twee gelijk gespeeld en vier verloren.

Beide Standaard 36 holes teams hebben afgelopen zondag ook hun tweede wedstrijd gewonnen.
Heren 1 (Poule H19; captain Jaco Duvekot) heeft met 11-7 'De Strijense 1' verslagen terwijl Dames 1 (Poule D12; captain Marije van Belzen) heel stevig met 13-5 van 'De Haar 1' heeft gewonnen.
En opnieuw hebben onze jeugdkampioenen Jurre van der Lende en Juno Berveling die in deze teams staan opgesteld elk hun singles van hun tweede wedstrijddag met overwicht gewonnen. Vermeldenswaard is ook dat Pollien van der Werff bij haar eerste invalwedstrijd bij Dames 1 meteen ook haar single heeft gewonnen.
En zoals ook mijn jongste kleindochter van 7 al eerder zei na haar eerste ritje in de Python op de Efteling: eitje, eitje....
Beide teams staan na twee wedstrijden bovenaan in hun Poules
Geweldig Juno, Pollien en Jurre en proficiat Marije en Jaco!

Het Dames 1 senioren 27 holes team van Ria Berrier heeft met 9-9 gelijk gespeeld tegen Broekpolder 2 en het team van Heren 2 senioren – 18 holes van Henk Jonkers wist met 18-18 all square te blijven tegen Reymerswael 2.
Henk en Ria, mooi werk en het team van Ria staat hiermee na twee wedstrijden toch maar mooi bovenaan in hun Poule.

Alle andere teams hebben die tweede week een nat pak gehaald.
Zo bleek in Poule P80 'De Hooge Rotterdamsche 4' met 11-7 net iets te sterk voor ons Heren 2 senioren – 27 holes team van Guido de Haes en in Poule P15 bleek 'De Oosterhoutse 2' met een score van 12-6 net een maatje te groot voor ons Heren 1 senioren – 27 holes team van Peter-Hans Cappenberg. En na hun overwinning op Reymerswael 3 van de afgelopen week moest in Poule P220 ons Heren 1 senioren – 18 holes team van Harry Tijssen het ditmaal tegen Princenbosch 1 met 14-22 laten liggen. Zo ook ons Dames 1 – 27 holes team van Yolanda de Haes, dat afgelopen week nog won van Goese Golf 1, heeft deze week met 5-13 de wedstrijdpunten aan Woeste Kop 1 moeten laten.

En dat alles heeft zich afgespeeld in de tweede week van de competitie.

Wordt wederom vervolgd .....