20 jaar na de opening van ons clubhuis was het de dag dat onze clubroom een renovatie achter de rug had en we de vernieuwde clubroom officieel konden heropenen.
Onze voorzitter Michiel Roos heette iedereen hartelijk welkom en gaf voor de opening het woord aan Swen Banga (die de oudere leden vertegenwoordigde) en Niels Maljaars en Nicolas Blaha als vertegenwoordigers van de nieuwe generatie golfers. Het was enig om te zien hoe ze onder de feestboog gezamenlijk het lint doorknipten.
Daarna werden de leden van de renovatiecommissie, Pollien, Bolly, Ditty, René, Huib en Tonnie bedankt voor het gedane werk en het binnen de financiële begroting blijven van de kosten. Als dank kregen zijn een “art impression” van de vernieuwde clubroom aangeboden. Het origineel wordt in de clubroom opgehangen. Onder het genot van een drankje en een hapje was het daarna gezellig vertoeven in onze clubroom anno 2022.

IMG 2657

Opening 6

Opening 9

Opening 4

Opening 5

Opening 3

Opening 2

 Opening 1

IMG 2275

IMG 2274

IMG 2273

 IMG 2655